28 Geg

Kaip iš VBE matematikos gauti 100 procentų (arba KAIP NETURĖTI PRIEŠŲ TARP UŽDAVINIŲ)?

Ko gero, mieli kolegos, šitas klausimas dirgino ne vieną is Jūsų. Jei ne tuos, kurie nori studijuoti Lietuvoje, tai bent tuos, kurie planuoja studijuoti užsienyje. Na, ir iki pilnos laimės jiems betrūksta tų kelių, atrodo, visai nedidelių žingsnelių. Tai ką tokiu atveju daryti? Atsakymas į šį klausimą yra! MOKYTIS MOKYTIS MOKYTIS.

Lietuvos studentai, darę apklausas, tų žmonių, kurių egzamino rezultatas buvo virš 90(būtent iš MATEMATIKOS), gavo tokią statistiką, kuri aiškiai byloja, jog vienintelis kelias į iššsvajotąją šlovę yra – DARBAS.

Taigi statistika sako, jog matematikos egzamino balas visiškai priklauso nuo įdėto darbo sprendžiant uždavinius. Buvo nustatyta, kad tie žmonės, kurie gavo geriausius įvertinumus (>=90) per dieną vidutiniškai išspręsdavo 4.36 uždavinius (per savaitę 30.52, per mėnesį 122.08, per metus 1464.96). Žmonės gavę apie 50 procentų, per savaitę išspresdavo beveik tiek, kiek anie per dieną(4.67). Taigi statistika puikiai atspindi rezultatus. Tad belieka vienas patarimas : MOKYKITĖS. Statistika kalba pati už save.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

  1. Na, nebūtinai šita prielada galioja. Aš pats šįmet rašiau matematikos egzaminą. Iki 11 klasės galo matematiką mokiausi rimtai, bet vėliau nusprendžiau stoti ten, kur nereiks egzamino balo ir visą dvyliktą klasę nuoširdžiai tinginiavau. Spręsdavau uždavinius temos tik vieną dieną prieš kontrolinį normaliai namuose. Per pamokas grybaudavau, dažniausiai per 45min pamokos vieną uždavinį išspręsdavau. Per paskutinias 14d. iki egzamino matematikai iš viso skyriau ~8 valandas.
    O per VBE (laikiau dėl sportinio intereso :D) visus uždavinius teisingai išsprendžiau. Praktiškai jau esu garantuotas kad virš 90% bus :).

  2. 🙂 pritariu. net ir be didelių gabumų galima gaut gerą pažymį, jei bus idedama darbo. tai veikė mano atveju. sprendžiau kaip užsukta ir iš matkės gavau 90+ :). tiesiog į egzaminus dedami tipiniai uždaviniai, jei jau kažkada sprendei, prisiminsi ką ir kaip.

  3. Gal Tu gabus 🙂 Ne statistiskas :)Be to, iki 11 klases idetas darbas, tikrai niekur neprapuola. Taigi manau, kad jei tikrai tiek gausi, tai iki 11 klases (bent jau),”kietai” atidirbai matematika. Sveikintina 🙂

  4. Nezinau, niekaip is savo aplinkos tokios statistikos neisvedu. 4,.. uzdaviniu per diena, isvis tokio zmogaus nepazystu.. visas fizikos fakultetas ne pagal tavo statistika 🙂

  5. mokintis…juoka kelia net,as su grauge mokiausi puikiai ta matke tokius kaip egze uzdavinius net nakti prikeltos issprestumo.o dabar..nervai itampa,pervargimas pakiso koja,skaitai ir nebematai salygoj kas parasyta,apskaiciuot ar 100 nariu suma ar 200,pirmykste rast ex ar ex+1 tas egzaminas parodo ne tiek zinias kiek sugebejima atsipalaiduot ir nesinervint (saltus nervus) ar nepastebejot,kad tiem kuriem nerupi metematika ,nueina i egzamina tik kad nueit ir gauna daugiau uz tuos kurie dirbo..

  6. Man tas pats kas pas Ugnę, apskaičiavau pirmųjų 100 narių sumą, ir tik namie pamačiau, kad ten 200 prašė 😀

  7. aš sutinku su šia statistika. tikrai nebuvau niekada ta, kuri logiškai mąstė ar puikiai sprendė matematikos uždavinius. pastaruosius du metus tiesiog daug dirbau, kad tapčiau tokia, kokia esu, ir tikrai tikiuosi neprasto rezultato iš egzamino 🙂

  8. Daugiau palaikau Martyno nuomone nei autoriaus. Nuo 8 klasės į matematiką žiūrėjau pro pirštus, o nuo 9 jau išvis mečiau ją mokytis (pamokose sėdėjau ir kryžiažodžius sprendžiau). Per savaitę vidutiniškai išspręsdavau 0.5 uždavinio. Ir tai tik tuos, kurie kažkuo įdomūs. 12 klasės semestras A lygyje – 4 (iš gailesčio). Mokyklinio egzamino rezultatas – 8. Paprasčiausiai mane išgelbėjo logika.

  9. Pingback: sagiras.lt » Blog Archive » Matematikos valstybinio egzamino sprendimai 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *